ANTOINETTE ЛАНЧЕ

ден 4,300.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристал
Димензија: 42cm должина и 3cm продолжеток / 1.2cm и 0.6cm елементи

код: 01X05-03605 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ANTOINETTE ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *