ANTOINETTE БЕЛЕГЗИЈА

ден 3,550.00

Материјал: месинг и кристали
Димензија: 16cm должина / 0.8cm x 0.5cm и 0.3cm кристали

код: 02X15-00408 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ANTOINETTE БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *