ANTITHESIS ОБЕТКИ

ден 4,500.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 3cm надворешен дијаметар

код: 03X05-02976 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ANTITHESIS ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *