ANTITHESIS ЛАНЧЕ

ден 4,450.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 60cm должина / 2.5cm дијаметар на кружни елементи

код: 01X05-03342 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ANTITHESIS ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *