AMULET ПРСТЕН

ден 2,550.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 0.7cm ширина

код: 04L15-00647 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “AMULET ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *