AMULET ОБЕТКИ

ден 2,800.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 1.1cm дијаметар на прстен + 1cm x 1.2cm елемент

код: 03L15-01533 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “AMULET ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *