AMULET ЛАНЧЕ

ден 3,200.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 45.5cm должина и 5cm продолжеток / 1.4cm x 1.7cm и 1cm x 1.2cm елементи

код: 01L15-01721 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “AMULET ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *