AMALFI ЧАСОВНИК

ден 8,300.00

Материјал: метал со розе позлата и кристали
Димензија: 3cm дијаметар на куќиште
Водоотпорност: 3 ATM

код: 11X05-00803 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “AMALFI ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *