ALLIANCE ЛАНЧЕ

ден 3,950.00

Материјал: месинг со розе позлата
Димензија: 45cm должина и 5cm продолжеток

код: 01X15-00305 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ALLIANCE ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.