Попуст!

ПРИВРЗОК ЗА БЕБЕ

Original price was: ден 1,250.00.Current price is: ден 1,000.00.

Материјал: сребро 925 со розе позлата
Димензија: 1.4cm

2 на залиха

код: 05L05-00419 Категории: , Ознаки: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ПРИВРЗОК ЗА БЕБЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *