МАШКО ЛАНЧЕ

ден 2,650.00

Материјал: stainless steel
Димензија: 45cm должина / 0.9 х 3.1cm елемент

1 на залиха

код: 01X03-00227 Категории: , , Ознаки: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МАШКО ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *