МАШКО ЛАНЧЕ

ден 2,400.00

Материјал: месинг и кристали
Димензија: 40cm/45cm должина / 1.2cm x 1.7cm елемент

код: 01X15-00407 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МАШКО ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *