МАШКО ЛАНЧЕ

ден 4,650.00

Материјал: stainless steel и полудрагоцени камења
Димензија: 58cm должина и 3cm продолжеток

код: 01X03-00261 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МАШКО ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *