Попуст!

МАШКО ЛАНЧЕ

ден 2,240.00

Материјал: stainless steel
Димензија: 61cm должина / 1.7 х 2cm елемент

1 на залиха

код: 01X03-00225 Категории: , , , Ознаки: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МАШКО ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *