Попуст!

МАШКА БЕЛЕГЗИЈА

Original price was: ден 3,400.00.Current price is: ден 2,720.00.

Материјал: кожно ремче со stainless steel елементи со црна боја
Димензија: 40cm

1 на залиха

код: 02X06-00074 Категории: , , , Ознаки: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МАШКА БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *