МАШКА БЕЛЕГЗИЈА

ден 1,850.00

Материјал: stainless steel и полускапоцени камења(оникс)
Димензија: еластична

1 на залиха

код: 02X03-00453 Категории: , , , Ознаки: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МАШКА БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.