МАШКА БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,750.00

Материјал: stainless steel
Димензија: 16.5cm должина и 3.5cm продолжеток

код: 02X03-00476 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МАШКА БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *