Попуст!

МАШКА БЕЛЕГЗИЈА

Original price was: ден 1,300.00.Current price is: ден 1,040.00.

Материјал: врвка и stainless steel елемент
Димензија: се подесува

1 на залиха

код: 02X03-00378 Категории: , , , Ознаки: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МАШКА БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *