МАШКА БЕЛЕГЗИЈА

ден 3,400.00

Материјал: stainless steel и кожа
Димензија: 22cm должина

код: 02X03-00496 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МАШКА БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *