МАШКА БЕЛЕГЗИЈА

ден 4,200.00

Материјал: месинг и кристали
Димензија: 15.5 или 18cm должина / 0.2cm кристали

код: 02X15-00405 Категории: , ,

Дополнителни информации

Должина

15.5, 18

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МАШКА БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *